Logo
Mapa Strony Kontakt
Jeste? tutaj: Referencje

ReferencjePoznaj opinię naszych klientów!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w zdecydowaniu się na skorzystanie z naszej usługi. W związku z faktem, iż jest to nowy dział na naszej stronie, referencje będą z czasem sukcesywnie dodawane, gdy tylko uda nam się je skompletować.

"Zależało mi na szybkiej sprzedaży samochodu. Wysyłaj±c ofertę sprzedaży mojego samochodu nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Otrzymałem wstępn± wycenę, a na oględziny udało mi się umówić jeszcze tego samego dnia. Panowie obejrzeli mój samochód i doszli¶my do porozumienia. Serdecznie polecam!"
Marcin Chmielewski,
Ford Modeno 2.0 TDCi
"Ze względu na zaplanowany wyjazd za granicę byłam zmuszona sprzedać swój samochód. Nie miałam czasu, więc zdecydowałam się na skup samochodów. Auto sprzedałam szybko i za rozs±dn± kwotę."
Ewa Orlik,
Skoda Octavia 2.0
"Miałem problem ze sprzedaż± mojego auta. Wystawiłem go na aukcje, ale nie mogłem dłużej czekać na klienta, bo potrzebowałem gotówki. Sprzedałem samochód poprzez stronę skupujemy. Wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie."
Marek Szczęsny,
Peugeot 406