Logo
Jeste? tutaj: Częste Pytania

Częste PytaniaZnajdź odpowiedź na swoje pytanie!

W tym dziale umieszczamy najczęściej zadawane nam pytania wraz z odpowiedziami. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie z chęcią na nie odpowiemy. Pytania można zadawać telefonicznie pod numerem 501 091 071, korzystając z formualrza kontaktowego lub wysyłając wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail: biuro@skupujemy.com.pl. Kliknięcie na pytanie spowoduje przesunięcie strony do odpowiedzi.

Częste pytania:

  1. Za ile kupicie mój samochód?
  2. Jakie samochody skupujecie?
  3. Czy skupujecie auta uszkodzone i powypadkowe?
  4. Czy skupujecie auta w angielskiej wersji?
  5. Jakie macie doświadczenie?
  6. Jak zapłacicie za mój samochód?
  7. Chce sprzedać swój samochód szybko. Jak długo zajmie sprzedaż mojego samochodu waszej firmie?

1. Za ile kupicie mój samochód?

Aby dowiedzieć się za ile kupimy Twoje auto należy udzielić kilku podstawowych informacji odnośnie sprzedawanego samochodu. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 501 091 071 lub wypełniając specjalnie przygotowany formularz.

2. Jakie samochody skupujecie?

Skupujemy auta dowolnej marki, auta z dużymi przebiegami, uszkodzone, sprowadzane. Współpraca, która prowadzimy z firmami z branży samochodów używanych pozwala nam przedstawić Twoją ofertę wielu firmom, które mogą być bezpośrednio zainteresowane każdego samochodu. Mocno zachęcam do przesyłania nam oferty sprzedaży każdego auta poprzez formularz, a my zapewnimy Ci przekazanie informacji o Twoim samochodzie dużej grupie potencjalnych zainteresowanych. Bezpośrednio koncentrujemy się na skupowaniu aut nie starszych niż 10 lat.

3. Czy skupujecie auta uszkodzone i powypadkowe?

Wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom, prowadzimy skup aut uszkodzonych. Jesteśmy w stanie kupić każde uszkodzone auto. Niezależnie czy była to stłuczka, obtarcie lub uszkodzenie spowodowane w inny sposób np. przez warunki pogodowe. Niestety, ale autami powypadkowymi nie jesteśmy bezpośrednio zainteresowani. Zachęcamy jednak Cię do przesyłania nam oferty sprzedaży auta powypadkowego poprzez formularz, a my zagwarantujemy Ci rozesłanie twojej oferty do naszej sieci partnerskiej, dzięki czemu zwiększysz szanse na szybką sprzedaż samochodu.

4. Czy skupujecie auta w angielskiej wersji?

Bezpośrednio nie prowadzimy skupu samochodów aut w angielskiej wersji. Jeżeli posiadasz auto w tej wersji wypełnij formularz, a gwarantujemy Ci, że twoja oferta sprzedaży zostanie rozesłana do firm potencjalnie zainteresowanych takiego typu samochodem.

5. Jakie macie doświadczenie?

Ludzie, którzy tworzą zespół Skupujemy to specjaliści w swoich fachu, posiadający kilku a nawet kilkunasto letnie doświadczenie w branży samochodów używanych. Ponad to współpraca, którą prowadzimy z różnymi firmami z branży motoryzacyjnej, daje nam możliwość konsultacji z wieloma specjalistami danych marek samochodów. Dodatkowo pozwala nam to na porównywanie ofert poszczególnych podmiotów podczas wyceny twojego samochodu oraz wybranie najlepszej oferty. Jeżeli chcesz przekonać się o naszym profesjonalizmie wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 501 091 071, w celu sprzedaży swojego auta.

6. Jak zapłacicie za mój samochód?

Za samochód zapłacimy w dogodny dla Ciebie sposób: gotówką lub przelewem bankowym.

7. Chce sprzedać swój samochód szybko. Jak długo zajmie sprzedaż mojego samochodu waszej firmie?

Jeżeli jesteś gotowy(a) sprzedać swój samochód to wypełnij formularz sprzedaży samochodu, a po twój samochodu przyjedziemy nawet tego samego dnia! Możesz również skontaktować się z nami pod numerem 501 091 071, bądź wysłać wiadomość na nasz adres e-mail biuro@skupujemy.com.pl.